Narcos

Narcos

Aug. 28, 2015
Your rating: 0
9.8 19 votes

Krijuesi

Aktoret

Wagner Moura isPablo Escobar
Pablo Escobar
Boyd Holbrook isSteve Murphy
Steve Murphy
Pedro Pascal isJavier Peña
Javier Peña
Joanna Christie isConnie Murphy
Connie Murphy
Paulina Gaitán isTata Escobar
Tata Escobar

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Historia e vërtetë e karteleve të drogës famëkeq të dhunshme dhe të fuqishme të Kolumbisë.

Loading...
Titulli origjinal Narcos
Ja filloi me daten: Aug. 28, 2015
Perfundoi me daten: Sep. 02, 2016
Sezonet 2
Episodat 19
Statusi Returning Series

Sezonat dhe Episodat

1 Sezona 1 Aug. 28, 2015
2 Sezona 2 Sep. 02, 2016
Loading...