Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Wilson (2017) HD

Wilson (2017) HD

He's a people personMar. 24, 2017 (USA)94 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një njeri i vetmuar, neurotik dhe i sinqertë në mënyrë qesharake, në moshës të mesme bashkohet me ish gruan e tij të tjetërsuar dhe takon vajzën e tij adoleshente për herë të parë. Filmi mbart brenda një mesazh në lidhje me fundin e lumtur.

Titulli origjinalWilson
Vleresimi IMDb5.8 1,404 votes
Vleresimi TMDb5.4 13 votes
Loading...