Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Wackness (2008) HD

The Wackness (2008) HD

Jul. 03, 2008 (UK, USA)99 Min.R
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Ben Kingsley isDr. Squires
Dr. Squires
Famke Janssen isKristin Squires
Kristin Squires
Josh Peck isLuke Shapiro
Luke Shapiro
Jane Adams isEleanor
Eleanor
Aaron Yoo isJustin
Justin
Talia Balsam isMrs. Shapiro
Mrs. Shapiro
David Wohl isMr. Shapiro
Mr. Shapiro

Pershkrimi

Është vera e vitit 1994, dhe rrugët e Nju Jorkut po gumzhijnë me hip-hop. Vendosur kundër këtij sfondi, një adoleshent i vetmuar i quajtur Luka Shapiro kalon verën e tij të fundit duke shitur marihuanë në të gjithë Nju Jorkun para se të fillojë universiteti, në bashkpunim me psikoterapistin e tij joortodoks për trajtim, ndërsa ka një dëshirë te fortë për mbesën e tij.

Titulli origjinalThe Wackness
Vleresimi IMDb7.0 27,821 votes
Vleresimi TMDb6.3 81 votes
Loading...