Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Tom and Jerry: Spy Quest (2015) HD

Tom and Jerry: Spy Quest (2015) HD

Jun. 09, 2015 (USA)73 Min.N/A
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Spike Brandt
Director

Aktoret

Reese C. Hartwig isJohnny Quest
Johnny Quest

Pershkrimi

Tomi dhe Xherri po kalojnë një ditë relaksuese në plazh deri sa arrijnë Xhoni Kuest, Haxhi dhe Bandit. Ata duhet të ndalojnë një ushtri me maçokë të këqinj, që këta të fundit të mos vjedhin shpikjen më të re të doktor Kuestit.

Titulli origjinalTom and Jerry Spy Quest
Vleresimi IMDb6.4 498 votes
Vleresimi TMDb5.4 5 votes
Loading...