Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Villainess (2017) HD

The Villainess (2017) HD

An endless vengeance beginsJun. 08, 2017 (South Korea)129 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kim Ok-bin isSook-hee
Sook-hee
Shin Ha-kyun isJoong-sang
Joong-sang
Sung Joon isHyun-soo
Hyun-soo
Kim Seo-hyung isKwon-sook
Kwon-sook
Jo Eun-Ji isKim Sun
Kim Sun
Son Min-Ji isMin-joo
Min-joo
Min Ye-ji isSook-hee (young)
Sook-hee (young)

Pershkrimi

Një vajzë e re është ngritur si një vrasëse në provincën Yanbian të Kinës. Ajo fsheh identitetin e saj dhe udhëton në Korenë e Jugut ku ajo shpreson të udhëheqë një jetë të qetë..

Loading...
Titulli origjinal악녀
Vleresimi IMDb6.7 1,784 votes
Vleresimi TMDb7.2 23 votes
Loading...