loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Ottoman Lieutenant (2017) HD

The Ottoman Lieutenant (2017) HD

The Ottoman Lieutenant is a love story between an idealistic American nurse and a Turkish officer in World War I. Mar. 10, 2017 (USA) 111 Min. R
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Joseph Ruben
Director

Aktoret

Pershkrimi

Togeri osman flet për historinë e dashurisë midis një infermiereje amerikane idealiste dhe një oficeri turk gjatë Luftës së Parë Botërore.

Loading...
Titulli origjinal The Ottoman Lieutenant
Vleresimi IMDb 7.5 15,329 votes
Vleresimi TMDb 7.1 18 votes
Loading...