Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Serendipity (2001) HD

Serendipity (2001) HD

Ndonjëherë dashuria e vërtetë mund ta ketë më shumë se një fytyrë.Oct. 05, 2001 (USA)90 Min.PG-13
Your rating: 10
9.3 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

John Cusack isJonathan Trager
Jonathan Trager
Kate Beckinsale isSara Thomas
Sara Thomas
Jeremy Piven isDean Kansky
Dean Kansky
Bridget Moynahan isHalley Buchanan
Halley Buchanan
Eugene Levy isBloomingdale'
Bloomingdale'
Lilli Lavine isBloomingdale'
Bloomingdale'
Michael Guarino Jr. isCustomer at Bloomingdale'
Customer at Bloomingdale'
Abdul Alshawish isCustomer at Bloomingdale'
Customer at Bloomingdale'
Stephen Bruce isHost at Serendipity
Host at Serendipity

Pershkrimi

Një çift bashkohen vite pas natës së parë ku u njohën, dashuruan dhe u ndanë, të bindur se një ditë do përfundojnë bashkë.

Titulli origjinalSerendipity
Vleresimi IMDb6.9 89,602 votes
Vleresimi TMDb6.6 425 votes
Loading...