Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Power Rangers (2017)

Power Rangers (2017)

Together we are moreMar. 23, 2017 (USA, Hong Kong, Japan, Mexico, Canada, New Zealand)124 Min.PG-13
Your rating: 10
8.5 17 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Dacre Montgomery isJason Lee Scott / The Red Ranger
Jason Lee Scott / The Red Ranger
Naomi Scott isKimberly Hart / The Pink Ranger
Kimberly Hart / The Pink Ranger
RJ Cyler isBilly Cranston / The Blue Ranger
Billy Cranston / The Blue Ranger
Becky G isTrini / The Yellow Ranger
Trini / The Yellow Ranger
Ludi Lin isZack Taylor / The Black Ranger
Zack Taylor / The Black Ranger
Bill Hader isAlpha 5 (voice)
Alpha 5 (voice)
Elizabeth Banks isRita Repulsa
Rita Repulsa
David Denman isSam Scott
Sam Scott
Caroline Cave isBeverly Scott
Beverly Scott

Pershkrimi

Një grup të rinjsh fitojnë superfuqi kur gjejnë disa monedha shumë të vjetra dhe ata duhet të mposhtin Rita Repulsën, e cila dëshiron të shkulë Kristalin Zeo nga Toka, për ta shkatërruar atë.

Titulli origjinalPower Rangers
Vleresimi IMDb6.9 25,584 votes
Vleresimi TMDb6.6 418 votes
Loading...