Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) HD

Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) HD

Where There Are Gods, There Are Monsters.Aug. 07, 2013 (USA)106 Min.PG
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Logan Lerman isPercy Jackson
Percy Jackson
Alexandra Daddario isAnnabeth Chase
Annabeth Chase
Leven Rambin isClarisse La Rue
Clarisse La Rue
Brandon T. Jackson isGrover Underwood
Grover Underwood
Jake Abel isLuke Castellan
Luke Castellan
Grey Damon isChris Rodriguez
Chris Rodriguez
Paloma Kwiatkowski isThalia Grace
Thalia Grace
Stanley Tucci isMr. D / Dionysus
Mr. D / Dionysus

Pershkrimi

Në mënyrë për të shpëtuar kampin e tyre, i biri i Poseidonit dhe miqtë e tij ndërmarrin një mision në Detin e Monstrave për të gjetur Pëlhurën e Artë mitike. Ndërkohë duhet edhe të ndalojnë një forcë të keqe të madhe…

Titulli origjinalPercy Jackson: Sea of Monsters
Vleresimi IMDb5.9 91,024 votes
Vleresimi TMDb5.9 1300 votes
Loading...