Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
No Tears for the Dead (2014) HD

No Tears for the Dead (2014) HD

Jun. 01, 2014 (South Korea)116 Min.N/A
Your rating: 0
7.5 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Jang Dong-gun isKiller Gon
Killer Gon
Kim Min-hee isMo-kyeong
Mo-kyeong
Kim Hee-won isHead of a department Byeon
Head of a department Byeon
Jun Kim isJohn Lee
John Lee
Jeon Bae-soo isDetective Jang
Detective Jang
Kim Min-jae isTeam Leader Park
Team Leader Park
Byun Yo-han isSong Joon-ki
Song Joon-ki
Kang Han-Na isKindergarten Teacher
Kindergarten Teacher

Pershkrimi

Një vrasësi me pagesë të traumatizuar nga vrasja aksidentale e një vajze të vogël gjatë punës së tij, i jepet misioni të eliminojë nënën e saj, dhe fillon luftën për t’i shpëtuar jetën.

Titulli origjinal우는 남자
Vleresimi IMDb6.8 3,831 votes
Vleresimi TMDb6.6 52 votes
Loading...