Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Marauders (2016) HD

Marauders (2016) HD

The rich will payJul. 01, 2016 (Canada)107 Min.R
Your rating: 0
6.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Dave Bautista isStockwell
Stockwell
Danny A. Abeckaser isAntonio Leon
Antonio Leon
Lydia Hull isAgent Chase
Agent Chase
Tyler Jon Olson isZach Derohan
Zach Derohan
Christopher Rob Bowen isBradley Teegan
Bradley Teegan

Pershkrimi

Kur një bankë grabitet brutalisht, çdo provë tregon nga pronari dhe klientët e tij me fuqi të madhe. Por një grup agjentësh të FBI-së gërmojnë më tepër në çështje. Teksa grabitjet shtohen, bëhet e qartë se një komplot më i madh është në lojë.

Titulli origjinalMarauders
Vleresimi IMDb5.4 9,863 votes
Vleresimi TMDb5.9 111 votes
Loading...