Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loving (2017) +18

Loving (2017) +18

Apr. 21, 2017 (Spain)105 Min.R
Your rating: 10
8.8 8 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Laura dhe Karlosi e dashurojnë njëri tjetrin si të çmendur, por ky intensitet i dashurisë së parë është arsyeja pse ndahen pas një viti

Titulli origjinalAmar
Vleresimi IMDb5.1 419 votes
Vleresimi TMDb6.2 12 votes
Loading...