Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Love (2015) +18

Love (2015) +18

Jul. 06, 2015 (France, Belgium)134 Min.NOT RATED
Your rating: 0
8.6 17 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Gaspar Noé
Director

Aktoret

Pershkrimi

KUJDES: FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEÇ!
PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE!

Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të paqëndrueshme, Elektrën. Të pavetëdijshmë se si do të ndikojë në marrëdhënien e tyre, ftojnë fqinjen e tyre në shtrat me ta…

Titulli origjinalLove
Vleresimi IMDb6.0 23,570 votes
Vleresimi TMDb4.9 368 votes
Loading...