Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Keeping Mum (2005) HD

Keeping Mum (2005) HD

Some family secrets are best kept...buried.Dec. 02, 2005 (USA)103 Min.R
Your rating: 0
10 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Rowan Atkinson isReverend Walter Goodfellow
Reverend Walter Goodfellow
Kristin Scott Thomas isGloria Goodfellow
Gloria Goodfellow
Maggie Smith isGrace Hawkins
Grace Hawkins
Tamsin Egerton isHolly Goodfellow
Holly Goodfellow
Toby Parkes isPetey Goodfellow
Petey Goodfellow
Liz Smith isMrs. Parker
Mrs. Parker
Emilia Fox isRosie Jones
Rosie Jones
Terry Alderton isTV Chat Show Presenter
TV Chat Show Presenter
James Booth isMr. Brown
Mr. Brown

Pershkrimi

Nje Pastor i zene duke shkruar nje predikim nuk kupron se gruaja e tij ka nje lidhje dashurie dhe femijet e tij nuk po ecin mire

Titulli origjinalKeeping Mum
Vleresimi IMDb6.8 29,423 votes
Vleresimi TMDb6.7 140 votes
Loading...