Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
In the Loop (2009) HD

In the Loop (2009) HD

The fate of the world is on the line.Jan. 22, 2009 (USA)106 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Peter Capaldi isMalcolm Tucker
Malcolm Tucker
Tom Hollander isSimon Foster
Simon Foster
Gina McKee isJudy Molloy
Judy Molloy
James Gandolfini isLt Gen. George Miller
Lt Gen. George Miller
Chris Addison isToby Wright
Toby Wright
Anna Chlumsky isLiza Weld
Liza Weld
Enzo Cilenti isBob Adriano
Bob Adriano
Paul Higgins isJamie McDonald
Jamie McDonald
Mimi Kennedy isKaren Clarke
Karen Clarke
David Rasche isLinton Barwick
Linton Barwick

Pershkrimi

Presidenti i SHBA dhe kryeministri britanik po kërkojnë të nisin një luftë në Lindjen e Mesme. Komploti ndjek zyrtarët qeveritarë dhe këshilltarët në përpjekjet e tyre prapa-skenave ose për të promovuar luftën apo për ta parandaluar atë. Spinal Tap takon Strangelove. Një prishje satirike e Whitehall dhe Uashington: politikisht e zgjuar, e qeshur dhe vërtetë e tmerrshme .

Titulli origjinalIn the Loop
Vleresimi IMDb7.5 46,324 votes
Vleresimi TMDb6.9 164 votes
Loading...