loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
In Hell (2003) HD

In Hell (2003) HD

Rage unleashed. Nov. 24, 2003 (Spain) 96 Min. R
Your rating: 0
9 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ringo Lam
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një burr duhet të mbijetoi nga një burg, i cili është futu pasi ati i kishin vrarë gruan, ai duhet të bëjë një jetë , të tmerrshme që do të luftoi me kriminelet dhe të ndeshet me vdekjen.

Loading...
Titulli origjinal In Hell
Vleresimi IMDb 6.2 16,097 votes
Vleresimi TMDb 5.5 72 votes
Loading...