Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Hancock (2008)

Hancock (2008)

Bad Behavior. Bad Attitude. Real Hero.Jul. 01, 2008 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Peter Berg
Director

Aktoret

Pershkrimi

Henkok është një superhero, sjellja e të cilit konsiderohet e keqe dhe shkakton miliona para dëme në qytet. Ai ndryshon pasi shpëton jetën e një personi që e ndihmon të përmirësojë imazhin e tij publik.

Titulli origjinalHancock
Vleresimi IMDb6.4 367,868 votes
Vleresimi TMDb6.1 2539 votes
Loading...