Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Good, the Bad and the Ugly (1966) HD

The Good, the Bad and the Ugly (1966) HD

For three men the Civil War wasn't hell. It was practice.Dec. 23, 1966 (Italy, Spain, West Germany)161 Min.APPROVED
Your rating: 10
8.1 10 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Sergio Leone
Director

Aktoret

Lee Van Cleef isSentenza/Angel Eyes
Sentenza/Angel Eyes
Aldo Giuffrè isAlcoholic Union Captain
Alcoholic Union Captain
Luigi Pistilli isFather Pablo Ramirez
Father Pablo Ramirez
Antonio Casale isJackson/Bill Carson
Jackson/Bill Carson

Pershkrimi

Film western një ndër të vleresuarit në të gjitha kohërat. I miri, i keqi dhe i shëmtuari. Me aktor Clint Eastwood në një nga rolet e tij me prestigjoze.

Titulli origjinalIl buono, il brutto, il cattivo
Vleresimi IMDb8.9 536,100 votes
Vleresimi TMDb8.1 1921 votes
Loading...