Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Fighter in the Wind (2004) HD

Fighter in the Wind (2004) HD

Aug. 12, 2004 (South Korea)120 Min.N/A
Your rating: 0
4.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Yang Yun-ho
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një djalë i ri Korean arrin në Japoni pranë fundit të Luftës së Dytë Botërore me shpresë për të qenë një pilot luftarak, por përfundon në rrugë duke luftuar racizmin, krimin e organizuar, dhe duke zënë amerikan …

Titulli origjinal바람의 파이터
Vleresimi IMDb7.1 3,180 votes
Vleresimi TMDb5.8 16 votes
Loading...