Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Fantastic Four (2015) HDRip

Fantastic Four (2015) HDRip

Change is coming.Aug. 05, 2015 (USA)100 Min.PG-13
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Josh Trank
Director

Aktoret

Miles Teller isReed Richards / Mr. Fantastic
Reed Richards / Mr. Fantastic
Kate Mara isSue Storm / The Invisible Woman
Sue Storm / The Invisible Woman
Michael B. Jordan isJohnny Storm / The Human Torch
Johnny Storm / The Human Torch
Jamie Bell isBen Grimm / The Thing
Ben Grimm / The Thing
Toby Kebbell isVictor Domashev / Doctor Doom
Victor Domashev / Doctor Doom
Reg E. Cathey isDr. Franklin Storm
Dr. Franklin Storm
Tim Blake Nelson isHarvey Elder
Harvey Elder
Joshua Montes isQuarterback Speech School Kid
Quarterback Speech School Kid
Owen Judge isYoung Reed
Young Reed

Pershkrimi

Katër amatorë të rinj teleportohen në një univers alternativ dhe të rrezikshëm i cili ndryshon formën e tyre fizike në mënyra shokuese. Të katërt duhet të mësojnë t’i kontrollojnë aftësitë e tyre dhe të punojnë së bashku për të shpëtuar Tokën nga një ish-mik i kthyer në armik.

Titulli origjinalFantastic Four
Vleresimi IMDb4.3 120,154 votes
Vleresimi TMDb4.4 1876 votes
Loading...