loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Family (2013) HD

The Family (2013) HD

Some call it organized crime. Others call it family. Sep. 13, 2013 (USA, France) 111 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Luc Besson
Director

Aktoret

Robert De Niro isFred Blake / Giovanni Manzoni
Fred Blake / Giovanni Manzoni
Michelle Pfeiffer isMaggie Blake
Maggie Blake
Dianna Agron isBelle Blake
Belle Blake
Tommy Lee Jones isRobert Stansfield
Robert Stansfield
Gino Cafarelli isBBQ guest #2
BBQ guest #2

Pershkrimi

Familja Kriminale Mazoni është zhvendosur në Normandi , France , në programin e mbrojtes së dëshmitareve dhe po hasin shumë vështirese të ambientohen për shkak të zakoneve të tyre te ” keqija ” . gjithashtu ata jane nën kërcenim e vazhdueshem të Mafias …

Loading...
Titulli origjinal The Family
Vleresimi IMDb 6.3 92,076 votes
Vleresimi TMDb 6.1 888 votes
Loading...