Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017) HD

Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017) HD

Jun. 13, 2017 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një dragua i njohur si Drago përpiqet t’i japë fund rivalitetit midis një vëllai dhe motrës, që të dy kanë kompetenca si dragua, të cilët janë pas fronit të gjyshit të tyre, ndërsa një kërcënim i ri vjedh burimin e pushtetit të Dragos.

Titulli origjinalDragonheart: Battle for the Heartfire
Vleresimi IMDb5.3 40 votes
Vleresimi TMDb5.5 6 votes
Loading...