Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Confidential Assignment (2017) HD

Confidential Assignment (2017) HD

Jan. 18, 2017 (USA)125 Min.R
Your rating: 0
9 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Hyun Bin isIm Chul-ryung
Im Chul-ryung
Yoo Hae-jin isKang Jin-tae
Kang Jin-tae
Im Yoona isPark Min-young
Park Min-young
Kim Joo-hyuk isCha Ki-sung
Cha Ki-sung
Lee Dong-Hwi isPark Myung-ho
Park Myung-ho
Lee Hae-yeong isDetective Squad Chief Pyo
Detective Squad Chief Pyo

Pershkrimi

Kur një organizatë krimi nga Koreja e Veriut kalon kufijtë dhe futet në tokën e Koresë së Jugut, një detektiv i Koresë së Jugut duhet të bashkëpunojë me një detektiv të Koresë së Veriut për të hetuar vendndodhjen e tyre.

Loading...
Titulli origjinal공조
Vleresimi IMDb6.5 502 votes
Vleresimi TMDb6.8 4 votes
Loading...