Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Blood Orange (2016) HD

Blood Orange (2016) HD

Apr. 29, 2016 (UK, Spain)85 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Toby Tobias
Director

Aktoret

Pershkrimi

Yjet e “Blood Orange” Igi Pop dhe Bill, është një yll rroku në plakje që jeton me gruan e tij të bukur e të re Isabelën (Kacey Barnfield). Në parajsën e tyre të veçantë vjen një ish i dashur i rrezikshëm (Ben Lamb) i etur për hakmarrje.

Loading...
Titulli origjinalBlood Orange
Vleresimi IMDb4.3 442 votes
Vleresimi TMDb5.6 5 votes
Loading...