Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Black Butterfly (2017) HD

Black Butterfly (2017) HD

A Killer Story With a TwistMay. 26, 2017 (USA)93 Min.R
Your rating: 1
4.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Jashtë një qyteti malor ku ndodhin një seri rrëmbimesh dhe vrasjesh, Paul (Antonio Banderas), një shkrimtar i ri, përpiqet të fillojë atë që ai shpreson të jetë një skenar për të shpëtuar karrierën e tij.

Titulli origjinalBlack Butterfly
Vleresimi IMDb6.0 1,369 votes
Vleresimi TMDb6.9 16 votes
Loading...