Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Big Mommas: Like Father, Like Son (2011) DVD

Big Mommas: Like Father, Like Son (2011) DVD

Momma's got back-up.Feb. 16, 2011 (USA)107 Min.R
Your rating: 0
7.1 9 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Martin Lawrence isMalcolm / Big Momma
Malcolm / Big Momma
Brandon T. Jackson isTrent / Charmaine
Trent / Charmaine
Portia Doubleday isJasmine Lee
Jasmine Lee
Mari Morrow isDance Instructor
Dance Instructor
Faizon Love isKurtis Kool
Kurtis Kool
Ana Ortiz isHeadmistress
Headmistress
Steve Warren isGGSA Showcase Audience Member
GGSA Showcase Audience Member
Emily Rios isIsabelle
Isabelle

Pershkrimi

Malcolm Turner (Martin Lawrence) dhe nipi i tij Trent (Brandon T. Jackson) shkojnë në një mision të fshehtë në një shkollë të vajzave për të kapur një vrasës.

Titulli origjinalBig Mommas: Like Father, Like Son
Vleresimi IMDb4.4 21,007 votes
Vleresimi TMDb5.3 273 votes
Loading...