Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Before Sunrise (1995) HD

Before Sunrise (1995) HD

Can the greatest romance of your life last only one night?Jan. 27, 1995 (USA, Austria, Switzerland)105 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Andrea Eckert isWife on Train
Wife on Train
Hanno Pöschl isHusband on Train
Husband on Train
Karl Bruckschwaiger isGuy on Bridge
Guy on Bridge
Tex Rubinowitz isGuy on Bridge
Guy on Bridge
Erni Mangold isPalm Reader
Palm Reader
Dominik Castell isStreet Poet
Street Poet
Harold Waiglein isGuitar Player in Club
Guitar Player in Club

Pershkrimi

Dy të rinj, një amerikan dhe një franceze, takohen në një tren dhe vendosin të kalojnë një natë së bashku, edhe pse pas lindjes së diellit aventurës së tyre mund t’i vijë fundi.

Titulli origjinalBefore Sunrise
Vleresimi IMDb8.1 198,112 votes
Vleresimi TMDb7.6 776 votes
Loading...