Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
A Violent Prosecutor (2016) HD

A Violent Prosecutor (2016) HD

Feb. 03, 2016 (South Korea)126 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Hwang Jeong-min isByun Jae-Wook
Byun Jae-Wook
Kang Dong-won isHan Chi-Won
Han Chi-Won
Lee Sung-min isWoo Jong-Gil
Woo Jong-Gil
Park Sung-woong isYang Min-Woo
Yang Min-Woo
Kim Eung-Soo isKang Young-Sik
Kang Young-Sik
Park Jong-Hwan isLee Jin-Seok
Lee Jin-Seok
Han Jae-young isJang Hyun-Seok
Jang Hyun-Seok

Pershkrimi

Pasi një prokuror mashtrohet dhe dënohet për një vrasje, ai përpiqet të kapë vrasësin e vërtetë nga burgu me ndihmën e një mashtruesi.

Titulli origjinal검사외전
Vleresimi IMDb6.6 788 votes
Vleresimi TMDb7.9 15 votes
Loading...