Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo

13 Reasons Why 2x11

Bryce and Chloe

Zbulohen më shumë detaje mbi lidhjen e Hannah dhe Bryce. Jessica arrin të bind Cloen të dëshmojë, por diqka bën që ajo të ndryshoj mendje.

May. 19, 2018

13 Reasons Why season 2

Loading...